Jak obnovit svou ztracenou životní sílu?

04.09.2022

V dnešním uspěchaném světě plném stresu, který vytváří obrovský tlak na každého jedince, se naše osobnost potýká s tématy, které předchozí generace řešit nemusely. 

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste vyrůstali. Oproti dnešku byla mnohem klidnější. Já si pamatuji, že se nikam nespěchalo, tedy pokud vám zrovna nejela tramvaj, a že lidé byli mnohem vyrovnanější. Touha po svobodě byla sice tehdy mnohem silnější, ale ve zkratce by se dalo říci, že dnešní svět je mnohem dynamičtější a agresivnější.

Oproti době minulé však máme dnes úplně jiné nástroje pro zdravý život. Doba pokročila. Dnes už se nestojí fronta na párky v rohlíku u stánku, nebo na "hambáče" na Václaváku. Dnes se nakupuje převážně on-line a lidé, pokud jdou do supermarketu, většinou hledají kvalitní a výživné potraviny s označením BIO.

Ale stačí to?

Samozřejmě, že ne! Dnešní doba vyžaduje, abychom na sebe dbali mnohem více. Je potřeba svou osobnost trénovat a učit se pracovat se svým vnitřním světem. Tehdy tomu tak nebylo.

Jaké jsou tedy vlastně trendy moderní doby?

Hlavními pilíři jsou zdravá strava, zdravá osobnost, pozitivní přístup k životu a zdravé tělo plné energie! Je tomu tak proto, že dnes musíme podávat ve svém životě extrémní výkony. Vyžadují to naši zaměstnavatelé, společnost i naše stále se zvyšující životní úroveň, se kterou ovšem souvisí mnohem větší tlak na materiální zabezpečení.

A jak si máme udržet svůj životní standard a zároveň se z toho nezhroutit? Netrávit svůj život od rána do noci v práci a přitom si vydělat dost peněz např. na krásné bydlení a příjemný život?

Tím správným receptem je cílený synergy koučink pro zdravý život bez stresu :-)

Mým cílem je klientům poskytnout kompletní koučink pro zdravý život, který obsahuje vše, co potřebují pro své zdraví, svou psychickou i fyzickou kondici, navíc jsem jim schopna pomoci i s jejich podnikáním. Vytvářím zcela originální projekty na míru, které odpovídají aktuálním trendům i individulálním potřebám klientů.

Ale to bychom předbíhali!

Nejprve se totiž klient potřebuje na novou životní cestu připravit. Aby byl úspěšný, potřebuje nejprve, jak se říká: "nastavit hlavu na úspěch". A k tomu slouží mentální koučink a kompletní synergy koučink pro zdravý život. Pak má klient cestu ke zdraví a k životnímu úspěchu otevřenu dokořán.

A co je tedy SYNERGY KOUČINK?

Originální propojení služeb pro zdravý život bez stresu

Mentální koučink
Rebalancing
Zdravá výživa
Přírodní doplňky stravy na míru

Malá ochutnávka, jak takový projekt od Synergy kouče vypadá