O mně

Jmenuji se Martina Hartmannová

Jsem synergy kouč pro zdravý a úspěšný život.

Asi se teď ptáte, jak jsem se stala koučem?

K mému životnímu poslání vedla opravdu dlouhá a náročná cesta plná zvratů, životních pádů a překážek. Než jsem pochopila, jak žít úspěšný život, prošla jsem snad vším, co život outsidera a životního amatéra může k pochopení nabídnout. Učila jsem se nebýt obětí emočních a myšlenkových programů vlastních rodičů a svého nevychovaného ega. Učila jsem se zvládat strach, naprogramovanou neschopnost, pocit oběti i závislosti na nezdravém jídle. Neuměla jsem žít ve vztazích a jako máma jsem nestála za nic. Jednoho dne, když jsem se ocitla na úplném dně a na pokraji vyčerpání, jsem si řekla: "A dost! Seber se, holka! Ty to zvládneš!". Bylo to ještě v pubertě, poté, co jsem odešla z domova. Osobní rozvoj mě úplně uchvátil. Začala jsem studovat sebekoučování, mentální koučink a emoční koučink. Postupně jsem odkrývala programy svých rodičů a silou vůle, jeden po druhém, opouštěla staré a osvojovala si nové vzorce chování. Přečetla jsem stovky knih, navštívila desítky seminářů osobního rozvoje a díky tomu jsem vystoupila z naprogramované sebedestrukce a vydala se na cestu pochopení své mentální síly. Po čase jsem získala tolik znalostí, že jsem se stala koučem. V tuto chvíli mám praxi více než 10 let jako kouč, letité zkušenosti z práce s lidmi jako lektorka a instruktorka a celý život zkušeností, které předávám dál.

Dojít k poznání sebe samého je to největší životní vítězství.

Na své cestě životem jsem se naučila ovládat své emoce, pracovat se svou mentální silou, chovat se zdravě ke svému tělu a v neposlední řadě najít a odemknout svůj skrytý potenciál. Celý život jsem se vzdělávala v oborech, které jsem pro svou cestu potřebovala. Stala jsem se cvičitelkou aerobiku, zumby a pilates, výživovým poradcem a sportovním dietologem se specializací na přírodní doplňky stravy, prošla jsem základy Ajurvédy a úspěšně absolvovala kurz zaměřený na celostní a sportovní masáž. Pochopila jsem, že zdravý život a životní úspěch je tzv. v hlavě. 

Mou jedinečností je výjimečná intuice a schopnost velmi citlivého vnímání.

Jsem velmi empatická a dokáži se na klientovy potřeby velmi silně naladit.

Díky mým zkušenostem je synergy koučink opravdový.

Nejsou to jen naučené fráze, ale je to skutečný prožitek a mé vlastní funkční postupy na cestě ke zdraví a úspěchu. Předávám jen to, co jsem sama prožila.

Mou schopností je najít klientovi vždy efektivní a optimální řešení a otevřít mu jiný pohled na vše, co prožívá.

  • Miluji objevování mentální síly, potenciálu lidské osobnosti a emoční síly.

  • Největší radost mám z malých i velkých úspěchů mých blízkých i klientů.

  • Velmi ráda posouvám hranice toho, co je v životě možné.

  • Miluji tvorbu webových stránek a e-shopů, které stavím tak, aby odrážely klientovu osobnost.

  • Miluji zdravé vaření, zdravou stravu a hledání souvislostí.

  • Miluji svůj život, svou rodinu a učení se novým věcem.

Tak to jsem prostě já ... 

Martina Hartmannová, synergy kouč pro zdravý a úspěšný život